Odemykání telefonu tváří, co ještě nabízí nejdražší telefon tohoto roku iPhone XS Max?

Nejnovějším a zároveň nejdražším iPhonem od značky Apple je iPhone XS Max neboli 10 S Max. Tvůrci Apple říkají, že je to nejlepší výrobek, jaký kdy vydali na trh. Pojďme se podívat na to, zda za to stojí nebo ne.
Velikost displeje má 6,5“, což je zatím největší displej, který kdy Apple vytvořil. Displej není jen největší, ale také nejkvalitnější, jeho barvy mají neuvěřitelnou sytost a čitelnost na slunci je taktéž perfektní. Design telefonu je po vzoru iPhone 6 plus z roku 2014, kdy má zaoblené hrany a rohy. Jeho váha činí 208 gramů, což také nemusí vyhovovat všem, stejně tak, jako absence Touch ID. Je voděodolný i prachu odolný.
držák s iphone xs
Operační systém je Apple IOS 12, který slibuje až o 15 % lepší výkon než u předchůdců. Přináší s sebou větší rychlost a přesnost. Je zde nově také Face ID, díky kterému se telefon odemyká rychleji, a to pomocí obličeje. Velikost RAM činí 4 GB, což umožňuje současné otevření více aplikací, a to úplně bez sekání. Baterie vydrží bez nabití jeden den, a to díky kapacitě 3174 mAh. Možná bychom u tak drahého telefonu čekali něco víc, nemyslíte?
Inovaci přináší fotoaparát s rozlišením 12 MPx. XS Max vlastní dvakrát rychlejší snímač, který pořídí fotografie bez šumu i při slabším osvětlení. Je to vůbec největší změna, se kterou se Apple pochlubil. Na již pořízených fotografiích lze měnit hloubku ostrosti, takže dokážete rozmazat pozadí, jako na špičkových zrcadlovkách.
Iphone se vrátil k jejich typickému Lightning konektoru, které může někomu připadat už zbytečné. Největší nevýhodou je ale samozřejmě cena. Nejlevnější XS Max se pohybuje okolo 35 tisíc korun, zatím co s nejlepší konfigurací sahá až do 45 tisíc. Cena na telefon je enormní a málo kdo si ho za takovou cenu koupí.
iphone xs max
Koupi telefonu možná odložte na později, do 5 let starých iPhone produktů lze nastavit IOS 12, který by měl vylepšit Váš dosavadní telefon. Mnoha z nás od tohoto mobilního telefonu odrazuje cena, protože přece jen ne každý si jej může dovolit, když i konkurenční značky nabízejí už vysoce kvalitní telefony za málo peněz.
 

sphy.cz