Objevte nakupování na Aliexpressu!

Lidé z mého okolí se bojí si něco z Asijských obchodů objednat. Mají strach, že si za věc zaplatí, ale nic jim nepřijde. Osobně využívám tyto eshopy asi 5 let a za tu dobu jsem se vším velmi spokojená. Zatím mi veškeré zboží přišlo a to nepoškozené. Co se vyplatí si na Asijských e-shopech pořídit?
·         Hodinky, prstýnky, náušnice, náramky
·         Obaly a kryty na telefon
·         Papírenské zboží
·         Psaníčka a kabelky
·         Kosmetické štětce
nákup z mobilu
Někdo vůbec netuší, jak se na takovém Asijském e-shopu nakupuje, přitom je to úplně snadné. Musíte si založit svůj účet, kde vyplníte své osobní údaje, pak už si jen vybíráte, co si chcete nakoupit. Vždy si ve filtrech zatrhnu kolonku free shipping, abych neplatila za poštovné. Pokud chcete více věcí, musíte počítat s tím, že Vám každá přijde zvlášť, pokaždé od jiného prodejce. Také musíte být smíření s tím, že Vámi objednané zboží nepřijde dříve než za 10 dní. Přece jen Vám balíček přiletí z úplně jiného koutu Země. Při placení zadáte číslo platební karty, potvrdíte a je hotovo. U každého produktu lidé píší recenze, takže si můžete přečíst, zda odpovídá velikost, zda je zboží kvalitní nebo ať si od daného prodejce vůbec nenakupujete. Každý obchodník tam má procenta hodnocení, které obdrží od zákazníků. Osobně nenakupuji od někoho, kdo nedosáhl 90 %, abych měla jistotu, že nákup proběhne v pořádku.
tlačítko na nákupy
Objednávám tam hodinky a celkově bižuterii. Náramky, náhrdelníky, náušnice tam najdete za pár korun. Zkusila jsem si zakoupit i nějaké oblečení a také jsem byla spokojená. Každý prodejce uvádí i tabulku velikostí, podle které si vyberete. Nejraději kupuji kryty na telefon, protože stojí okolo 30 korun. V jakémkoliv obchodě nenajdu kryt na telefon pod 200 Kč. Navíc nabízí milion barevných kombinací, takže si vybere každý.
Velmi podobný je e-shop Ebay nebo Wish. S nimi moc zkušeností nemám, proto nejraději nakupuji na již osvědčeném Aliexpressu. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci, aby Vaše nákupy byly ještě pohodlnější.

sphy.cz