Nejoriginálnější a nejúchvatnější náušnice

Není nic krásnějšího, než když milujete slunce, pláže nebo moře, ale zároveň i šperky. Když se tyto věci dají dohromady, vznikne z toho nejdokonalejší šperk, který existuje. Každou ženu potěší, když dostane šperk, ať už k narozeninám, svátku nebo k jiné události, ale o dost více to potěší například z lásky, jen tak, když si třeba na svou drahou polovičku muži vzpomenou. Ženy mají rády překvapení, tak proč jedno překvapení neudělat.

originální náušnice

Každá žena, slečna a dívka chce mít na uších krásné a originální náušnice, které se hned tak nevidí. Nejkrásnější i je, když chcete opravdu originální náušnice, máte svoji představu a ta se dá uskutečnit tím, že vám je na přání vyrobí. To je prostě sen.

Milovníci mušlí si vyberou z krásných kusů, které jsou například jako pecky, ale místo nějakého kamínku je tam originální mušle nebo klidně i více mušlí najednou. Pokud vám „jen“ mušle jsou málo, tak si můžete vybrat náušnice s mušlí a perličkou dohromady, Ať už je perla nad mušlí, v mušli nebo na mušli, nemějte strach, že byste si nevybraly ani jedny náušnice. Co se opravdu jen tak nevidí, tak to, že na náušnicích může být láva. Jak jako láva? Tak, že nad mušlí leží kulička z lávy. A co teprve náušnice se včelou nebo i se včelou na plástvi, absolutní dokonalost.

originální náušnice

Pokud máte rádi kolibříky, tak věřte, že i takové unikátní náušnice existují. Barvy na kolibříkovi vám obličej náramně rozzáří. Zapínání do ucha mají na jejich dlouhém zobáčku. Jsou nepřehlédnutelné a velmi jedinečné. Jde na nich vidět velmi mnoho detailů a samozřejmě i velmi kvalitní práce, která se musí ocenit. Co se týče použitého kovu, tak je zde možné sehnat šperky ve zlaté či stříbrné variantě, ale také ve variantě bílého zlata. Cena odpovídá kvalitě, precizní práci i času, který takový dokonalý šperk zabere. Náušnice s kolibříkem seženete za 3 800 Kč, ostatní seženete od 1 100 Kč – 2 800 Kč.

sphy.cz