KetoMix dieta

V případě KetoMix diety jsou to hlavně peníze. Tato dieta je mezi lidmi už poměrně rozšířená. Slibuje, že jedením jejich speciálních jídel, dokáže člověk zhubnout. Konkrétně se jedná o stav těla, který se jmenuje ketóza. Je to přirozený stav, kdy pokud tělo nemá dostatek sacharidů, musí čerpat energii z něčeho jiného. Ketojídla mají takový obsah sacharidů, aby si tělo udrželo jen 50 g sacharidů denně. To znamená, že když tělu dojde energie, začne si ji brát z nahromaděného tělesného tuku.

zelenina

A tím nastává hubnutí. Dieta má 3 fáze. 1. fáze by se měla držet minimálně týden a maximálně 8 týdnů. To vychází na 35-280 (!) porcí jejich jídel. 280 porcí! Z toho se člověku dělá kopřivka, a to se ještě možná ani nepodíval na to, kolik ho to bude stát. Balíček s 35 porcemi totiž teď vychází na 1320 Kč. A to je vlastně dávka na týden. Ani jsem se radši nedívala, kolik stojí těch 280 porcí. Pro obyčejné lidi s rodinou mi to přijde nedosažitelné. Částka 1320 Kč bývá v některých rodinách měsíční útrata za pravé, nepytlíkové, nesypké jídlo. Neumím si představit, že by tolik peněz z rodinného rozpočtu spotřeboval jen jeden. Když žije člověk sám, mohl by dokázat našetřit si dost peněz, aby si KetoMix dietu mohl dopřát.

ovoce

Jídla na hubnutí od KetoMixu jsou proteinová, obohacená o vitaminy a minerály, bez škodlivé chemie, vhodná pro vegetariány i vegany, a je možné je připravit do 5 minut. Navíc prý není nutné při dietě cvičit. Recenze celebrit i obyčejných lidí jsou kladné a podle fotek to vypadá, že se jim skutečně podařilo zhubnout. Takže proč ne? Jen ty ceny jsou podle mě prostě šílené. O něco levněji se jeví dieta ve formě nápojů, o které se více informací dozvíte na našem webu. Na světě existuje obrovské množství diet, některé jsou zbytečně brutální k tělu, takže je dobře, že je tu něco, co člověku neničí zdraví. Sama s ní zkušenost nemám, ale myslím, že když na to člověk má, můžu jen říct: „Směle do toho!“

sphy.cz