3 nejoblíbenější styly svateb posledních let!

Veliká událost si zaslouží to nejlepší. Zejména pro nevěsty znamená hodně a její plánování je klíčovým prvkem. Na začátku se kromě data a místa musíte rozhodnout, v jakém stylu ji budete chtít udělat. V posledních letech se často pořádá ve vesnických stodolách, na zahradě nebo v lese. A když je venku, tak zaručeně potřebujete svatební stany k pronájmu https://partystanyaz.cz/pronajem.html pro případ, že by pršelo. Podívejme se na nejoblíbenější typy svatebních obřadů.

Přírodní svatba louka

1. DIY (Do It Yourself)

Tento typ je velmi populární, a to hned z několika důvodů. Za prvé je to krásné, za druhé si to uděláte podle sebe a za třetí je to úžasně levné. Jak z názvu vyplývá, nevěsty si připravují vše samy, a to nejen dekorace a květiny, ale také jídlo. Výsledek většinou stojí skutečně za to a hosté na to zaručeně nikdy nezapomenou. Musíte ale počítat s tím, že je to hodně práce a musí se začít včas.

2. Přírodní (boho)

Vše v přírodních materiálech, ideálně někde uprostřed lesa mezi jehličím a šiškami. Jde o velmi populární věc, kterou na Instagramu najdete na každém kroku. Má to ovšem svůj důvod, protože obřady jsou skutečně kouzelné. Drobným problémem může být otravný hmyz, ale přítomnost roztomilé veverky to u hostů zajisté přebije. Navíc i tato varianta je finančně velmi dostupná. Šaty bývají, jako pro lesní vílu, jednoduché, lehké a nemusí být ani dlouhé, až na zem.

Svatba krajkový závo

3. Glamour

Teď si představíme něco naprosto jiného. Nejste žádní zálesáci? Žádný problém, udělejte to naopak. Glamour je varianta na úrovni. Podobné obřady jsou honosné se spoustou kamínků a perliček. Z barev vybírejte zlatou, jemně fialovou, nebo bordó. Šaty nevěsty bývají klasické, mohutné a princeznovské. A nezapomínejte ani na řádný odvoz, ideálně ozdobenou limuzínou. Počítejte ale s tím, že dekorace, květiny, šaty i místo budou mnohem dražší, nákladnější a plánování složitější.

sphy.cz