Vyzkoušejte tanec u tyče, který s vaší postavou udělá zázraky

Co se vám vybaví, když se řekne tanec u tyče? Tanec u tyče a neboli pole dance, jak zní jeho anglický překlad. Svůdná záležitost, která posílí vaši vnitřní ženskou sílu. Elegantní pohyby plné erotického napětí. Zpevněné tělo a skvělý způsob, jak vyrýsovat svaly celého těla. Tak proč to nezkusit?
Rozhodně se nemusíte obávat, že pokud se pustíte do pole dance, tak se sesunete na úroveň barových tanečnic v nočních klubech, tak to rozhodně není. Ale pravda je, že tímto způsobem můžete chytře a efektivně posílit svou ženskost a budete více svůdná.
tanečnice pole dance.jpg
Čekají vás ladné pohyby, a možná při nich v sobě objevíte netušené pocity, které vám v životě doposud chyběly. Ať tak či onak, jisté je, že své tělo dokonale vypracujete, posílíte své svaly, zpevníte ochablé partie, vypracujete si dokonalou postavu. Vždyť která žena by po něčem podobném netoužila?

K tomu všemu vám navíc stačí opravdu málo. Jde pouze o to, přihlásit se do kurzu, kde vás všechno potřebné naučí zkušený lektor. Ještě pořád váháte, zda na něco podobného máte čas? Buďte si jisti tím, že si ten čas jednoduše najdete, tím spíše, že budete mít k dispozici výběr z mnoha lekcí v různých denních dobách a časových intervalech. Snadno si tak vybere každý, i ten, kdo pracuje na směny.
pole dance.jpg
Jestliže však máte strach, že vaše ochablé a bolavé tělo takový nápor cvičení nezvládne, pusťte takové starosti z hlavy. Nejedná se o nic složitého, neboť začnete pěkně od začátku a pěkně pomalu, takže budete mít dostatek času a prostoru všechno skutečně pomalu natrénovat. A až poté, co dokonale zvládnete jednoduché taneční prvky, se postupně pustíte do složitějších tanečních choreografií.
Pole dance se mezi ženami těší stále větší oblibě a není se čemu divit. Jedná se o moderní druh tance, který je elegantní, svůdný, a díky kterému své tělo dokonale vypracujete.

sphy.cz