Točené pivo doma v garáži

Každý z nás si všiml, že se v poslední době hodně zdražuje, a to nejen potraviny, ale i pohonné hmoty a hutní materiál. Všechno je způsobeno krizí na Ukrajině a také dnešní vládou v České republice, které nemá žádné řešení. Pokud se zdražování dotklo i Vaší oblíbené hospody, tak neváhejte a kupte si výčepní zařízení s kompresorem domů.

výčepní zařízení

Mnoho lidí, včetně Vaší manželky Vám řekne, že je výčepní zařízení s kompresorem zbytečné a že se nevyplatí kupovat. Ovšem toto je obrovská chyba, výčepní zařízení nejen šetří peníze, ale také čas, který strávíte na cestě do hospody a zpátky. Navíc si nemusíte kupovat hned výčep za sta tisíce, ale dokonale Vám postačí menší verze, kterou doma dokonale upotřebíte.

výčepní zařízení

Domácí výčepní zařízení Vám poskytne nejen výhodu toho, že si pivo budete moct dát kdykoliv, ale také si budete moct zvolit, jaké pivo si na danou akci koupíte. To stejné platí při výběru objemu piva, bude jen na Vás, zda koupíte velký sud s 50 litry, či zvolíte štěně v podobě 15 l. Samozřejmostí je, že pokud budete chtít ochutnat nejrůznější piva z různých pivovarů, tak budete muset pořídit i všechny narážecí hlavy. Ty jsou u některých výčepních zařízení součástí a někde se musí dokupovat. Je tak dobré si vše podrobně prohlédnout, nebo se zeptat prodejce. Ovšem nejde o velkou částku a dá se kdykoliv dokoupit. Kontrolu budete mít i nad trubkami a nestane se Vám tak, že byste dostali špatné pivo, či konec bečky. Největší výhoda však spočívá v úspoře peněz. Pokud výčepní zařízení koupíte, tak Vás vyjde jedno pivo na polovinu ceny, co v hospodě, a to už je co říct. Navíc, se můžete složit s přáteli a udělat si pěkné posezení na terase, či zahradě. Výčep je ke všemu přenosný a můžete ho zapůjčit.

Jestliže jste tedy milovníkem zlatavého moku a už nechcete utrácet, tak neváhejte a pořiďte si jedno výčepní zařízení s kompresorem k Vám domů.

sphy.cz