lodní motor bez nutnosti dokladů nutných k řízení lodi

Důležitým prvkem rozvoje osobnosti, je v dnešní době i aktivní odpočinek, protože každodenní stresy v této uspěchané době, nelze podceňovat a odpočinek je velmi důležitý. Mezi jeden z nejpříjemnějších druhů odpočinku je relaxace u vody. Otevírá se nám zde široká škála možností odpočinku od samotného pasivního odpočinku u vody. Až po aktivnější způsoby, kterými je rybaření, vodní sporty apod. Další rozměr odpočinku u vody, nám dává možnost netrávit odpočinek staticky na jednom místě, ale možnost pohybům nejen po vodní ploše, ale i po okolí a možnost hledat méně zalidněné místa, ať již k odpočinku, či rybaření.

lodní motor

Ke všem těmto výše zmíněným atributům je nám nezbytným pomocníkem v mobilitě závěsný lodní motor bez oprávnění, který nám díky legislativě umožňuje řídit plavidlo s motorem do výkonu 5 HP (koňských sil), bez nutnosti, vlastnit oprávnění k provozování a řízení plavidel tzv. kapitánský průkaz. V naší nabídce je velká škála závěsných lodních motorů, ke kterým není nutné toto oprávnění, v mnoha výkonových stupních a to jak elektrických, tak i se spalovacími motory. Všechny tyto motory jsou konstrukcí, naprosto bez negativních vlivů na životní prostředí a neobtěžují okolí, ani nadměrným hlukem a v případě spalovacích motorů, zplodiny z výfukových plynů, splňují ty nejpřísnější ekologické normy dneška. O výhodnostech té, či oné varianty vás rádi informujeme a namodelujeme ten nejvhodnější typ, pro vaše potřeby.

voda

Samozřejmostí je i naše nabídka příslušenství a poradenství. Tyto motory jsou dostatečně výkonné k pohybu plavidla po tuzemských řekách, jezerech a rybnících, ale stejně tak poslouži nan dovolené, při přímořské plavbě, ať již za turistickými zážitky, či za zážitky spojenými s rybolovem. Možnost řídit tyto plavidla, bez nutnosti oprávnění, rozšiřuje spektrum osob, které mohou zažít věci a zážitky o kterých do těchto chvil, neměli potuchy.

sphy.cz