Není balení jako balení do plastových poštovních obálek

Každý, kdo již někdy balil větší množství zásilek, moc dobře ví, jak rychlost balení výrazně souvisí s typem balicího materiálu, který máte k dispozici. Třeba takové tričko můžete zabalit hned na celou řadu způsobů. Ovšem nejčastěji k vám domů dorazí zabalené buď v plastové obálce anebo v kartonové krabici. A hádejte, co odesílateli zabralo mnohem méně času? Samozřejmě, že to bylo balení do plastové poštovní obálky! Balení do kartonové krabice znamená nejprve složit kartonovou krabici do požadovaného tvaru, poté použít několik metrů lepicí pásky a složitě olepit všechny spoje. Balení do plastové poštovní obálky s lepicí klopou https://www.2pack.cz/sacky-pytle/pp-sacky-s-lepici-klopou je ve srovnání s tím hračka. Stačí vzít obálku tak jak je, vložit do ní zboží a přelepit lepicí klopu. A je hotovo. Nemusíte manipulovat s žádnou objemnou, těžkou a neforemnou krabicí, kterou zároveň s námahou ponesete na poštu.

balíček

Ovšem proč má smysl nad tím uvažovat? Třeba proto, že náklady za balné a přepravné v konečném důsledku zaplatíte vy jako zákazníci. Ať už obchodník deklaruje dopravu zdarma anebo ne, buďte si jistí tím, že si ji do nákladů vždy zahrne.

pošta

Nicméně taková plastová poštovní obálka vám jako zákazníkům přináší ještě další pozitiva. Třeba to, že je velice lehká, ale zároveň pevná. Můžete si tedy objednat i pořádně objemný a těžký balík, a přesto jej bez problémů donesete z pošty domů, aniž by vám to činilo větší potíže. Plastový obal se v žádném případě neprotrhne, a díky tomu, že je vybaven praktickým uchem na nošení, jej můžete pohodlně nést jakkoli jen daleko chcete. Bude to zkrátka stejné jako byste si v obchodě nakoupili zboží do igelitové tašky. Anebo to bude ještě o něco lepší, třeba díky tomu, že jsou plastové poštovní obálky neprůhledné, takže nikdo nebude vědět, jaký balíček jste si objednali. A tak to má být, do vašich soukromých věcí nemá nikdo strkat nos, a to ani poštovní doručovatel.

sphy.cz