Muži a jejich přirození

Jsou muži, kteří jsou na své přirození natolik pyšní, že pokud jim nějaká žena na něj řekne nějakou křivdu, daný muž je schopen si něco takového vzít velice osobně a to dokonce až tak, že tím utrpí jejich ego. Je navíc jasné, že daný muž už nebude mít chuť s danou ženou po něčem takovém mít.

Jsou muži, kterým je jedno, co kdo říká o jejich přirození, protože sami vědí, jak to je nebo není, ale jsou i tací, kteří opravdu neradi slyší, že jim žena řekne, že se jí nelíbí přirození daného muže.

síť mužů

Opravdu ne každé přirození je stejné. Mnoho lidí si něco takového myslí, ale opravdu není. Tak, jako každá žena má jiné poprsí a své přirození, je to stejné u mužů. Opravdu ne všechno je stejné.

Někteří muži mají o sobě opravdu velké mínění, ale když jim někdo řekne, že to opravdu není tak, jak si myslí, daný muž je schopen se s druhým člověkem klidně pohádat, protože věří, že to, co má daný muž, je to nejlepší a nic lepšího už není. Něco takového je ale velký omyl.

Něčemu takovému věří muži, kteří mají nízké sebevědomí a snaží se si alespoň tímto způsobem dokázat, že je aspoň jedna věc, kterou mají lepší, než všichni ostatní.

dva muži

Jsou ženy, které velice nerady slyší, pokud před nimi daný muž říká, jak nemá skvělé přirození a když ho poté daná žena vidí, má chuť se tak akorát smát, ale nemá to srdce se před daným mužem jak smát, tak mu říct, jak to doopravdy je.

Snad všichni muži to opravdu mají tak, že si myslí, že to, co mají oni, je to nejlepší a nikdo nemá nic jiného. Věřte, že se najde mnoho mužů, kteří jsou na tom lépe, ale i hůře než vy.

Člověk by o sobě a o svém přirození neměl mít příliš přehnané mínění, protože by to klidně mohlo dopadnout tak, že se vám žena, se kterou budete mít příště poměr, skutečně vysměje. Jsou i ženy, které nemají problém na rovinu říct, co si myslí a je lepší počítat s tím, že by se klidně mohlo něco takového stát.

sphy.cz