Máte větší dítě?

Na trhu je dnes k dostání celá řada kočárků, které se liší nejen cenou, ale především svými vlastnostmi, velikostí a cenou. Některé kočárky vám nabídnou za málo peněz hodně muziky, jiné jsou drahé v poměru k tomu, co vám nabídnou. Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší, a na základě toho se snaží i vybírat kočárek. U výběru kočárku je třeba myslet na to, že s ním budete trávit několik měsíců až let. Ze začátku života dítěte je potřeba mít kočárek s hlubokou korbou, kam se miminko snadno schová před větrem i deštěm.

žena s kočárkem

Jak dítě roste, mění se jeho návyky a potřeby. Každé dítě je jiné, ale pokud někam jedete a máte například roční dítě které samostatně sedí, asi v hluboké korbě už nebude chtít být. Chce vidět svět okolo sebe, a to mu dovolí sportovní kočárek. Řada výrobců prodává dvojkombinace i trojkombinace, kde najdete kromě hluboké korby i sportovní nástavbu. A některé jsou opravdu povedené. Dají se vozit po směru i proti směru jízdy, jsou dostatečně velké, a dítě se v něm může cítit dobře. Jenže většinou rodiče kupují sportovní kočárek samostatný, protože může být lehčí. Vždy je potřeba si kočárek vyzkoušet osobně zejména kvůli jeho výšce, hmotnosti a tomu, jak se vám skládá a rozkládá.

dítě v kočárku

Máte nějaké požadavky na kočárek?
Každí rodiče vyžadují od kočárku něco jiného, ale většina rodičů se asi shodne na tom, že chtějí kočárek, který je lehký, bezpečný a snadno se ovládá. Někteří rodiče mají rádi technické vychytávky, díky kterým bude jízda se sportovním kočárkem zase o něco snazší. Sportovní kočárky VEGA https://zelenazirafa.cz/cs/121-sportovni_kocarky_vega
nabízí rodičům a dětem nejen pohodlí a bezpečí, ale také moderní prvky, které vám usnadní cestování se sportovním kočárkem. Jedním z nich je umístění brzdy, která není na podvozku, ale na rukojeti. Pro mnoho rodičů jde o prvek, díky kterému mají lepší pocit bezpečí pro své dítě.

sphy.cz