Jak vybrat ten „best YouTube downloader“?


Jednou z věcí, kterou na internetu dělá prakticky každý z nás, je sledování videí, například na serveru YouTube. A není divu, najdeme zde nějaké prakticky na jakékoliv téma, které nás napadne. Je tedy jen pochopitelné, že si mezi nimi snad každý najde nějaké své oblíbené.

Zde však přichází problém – vždy je možné, že bude smazáno, ať už autorem nebo daným serverem. A to by znamenalo, že se na něj již nebudeme moci dívat. Abychom tomu předešli, je dobré si ta nejoblíbenější stáhnout. To má navíc tu výhodu, že si je můžeme pouštět i ve chvíli, kdy nemáme zrovna připojení na internet, a že je můžeme různě upravovat.

youtube4

Otázkou ovšem je, jakým způsobem bychom je měli stáhnout. Jistě, na internetu můžeme najít spoustu programů k tomuto účelu určených, ať už klasických ke stažení nebo těch online. Jak ale poznat, který je nejlepší použít? Napsat totiž do vyhledávače například „best YouTube downloader stahujvidea.cz“, tedy pokud umíte anglicky, příliš nepomůže. Pro každého je totiž vhodný nějaký jiný.

Pokud tedy chceme zjistit, který je ten nejlepší právě pro nás, je potřeba nejprve odpovědět na několik otázek.

Tou základní je, v jakém formátu dané video potřebujeme. Žádný přehrávač ani program na úpravu videí nepodporuje všechny. Je tedy potřeba najít takový, který bude odpovídat možnostem vašeho počítače. Musíte tedy najít takový program, který vám umožní video v požadovaném formátu stáhnout.

youtube1

Dále je zde spolehlivost. Zdaleka ne všechny programy fungují tak, jak by měly. Zvláště u těch starších se může stát, že již nejsou přizpůsobeny nejnovějším nastavením serveru YouTube, a přestanou tedy fungovat. Dobré tedy je najít nějaký aktuální.

V neposlední řadě je pak nutné dávat pozor, abyste si spolu s programem nestáhli nějaký virus. Ačkoliv je v dnešní době samozřejmostí mít nainstalovaný aktuální kvalitní antivirový program, stále se nejedná o stoprocentní ochranu. Proto stahujte raději jen z ověřených zdrojů. Věřte, že se vám to nakonec vyplatí.

sphy.cz