Vyberte si vhodné koupelnové doplňky a usnadněte si každodenní hygienu!

Koupelna je obvykle místem, kde chceme mít pořádek a chceme mít všechno důležité po ruce. Jaké koupelnové doplňky vám v tom pomohou? Jak je vybrat?

Vyberte si vhodné koupelnové doplňky a usnadněte si každodenní hygienu!

Když přijdete po práci domů, kam vedou vaše kroky jako první? Zřejmě to bude koupelna, místnost, kde zase získáváme energii a kde provádíme každodenní hygienu. Koupelna by měla být vždy pěkně uspořádaná, čistá a na první pohled by mělo jít vidět, že je o tuto místnost dobře pečováno. I vám se pak bude ve vaně lépe relaxovat. V koupelně ale můžeme mít různé vybavení, dle velikosti koupelny do ní umisťujeme spotřebiče či nábytek, ale podstatnou součástí každé koupelny jsou i doplňky. O čem to hovoříme a jak je vlastně vybírat? S těmi správnými doplňky mohou být chvíle v koupelně ještě příjemnější!

vybavená koupelna

Sladěno!

Koupelnových doplňků existuje celá řada, určitě si však nemusíte pořizovat všechny. V koupelně bychom měli mít jen to, co skutečně potřebujete a budete využívat. Počínaje malým odpadkovým košem do koupelny to může končit u všemožných držáků a madel, je třeba si promyslet, co všechno budete skutečně chtít a využívat denně. V koupelně se zcela jistě ale neobejdete bez držáků na mýdla, držáků na zubní kartáčky či kelímky na ně, užitečnou jsou i držáky na ručníky. Pro snadnější a bezpečnější sprchování se hodí zvážit i bezpečnostní madla. Můžete si vybrat samozřejmě celé sady koupelnových doplňků, abyste měli svou koupelnu maximálně sladěnou do nejmenších detailů, vybírat pak můžete i samostatně. Dbejte však na to, aby všechny doplňky byly pokud možno z jednoho materiálu.

doplňky v koupelně

Aby splnily svůj účel

Ať už budete volit háčky nebo držáky a úchytky, rozmyslete si, jak je chcete do koupelny instalovat. Můžete volit přísavky, doplňky určené k nalepení nebo se pustit rovnou do vrtání, což vám zajistí opravdovou stabilitu. Důležitý je rovněž výběr vhodného materiálu. V koupelně je všechno vystaveno vodě a vlhkosti, v tomto ohledu se vyplatí vsadit na nerez. Nerezový držák do sprchy e vám bude snadno udržovat a navíc bude mít i dlouhou životnost. A jak si vybavíte svou koupelnu vy? Na koupelnových doplňcích opravdu záleží.

sphy.cz