Úniková hra je pro každého

Každý z nám má rád jinou činnost a baví ho jiný koníček. Pokud však žádný koníček nemáte a ležíte pouze dlouhé hodiny u televize, tak neváhejte a vyzkoušejte novou nevšední zábavu. Pokud nevíte o co, se jedná, tak se jedná o únikovou hru. Díky ní člověk zažije hromadu zábavy a také si bude odnášet spoustu zážitků, které jen tak někde nezažije. Escape game, je úniková hra, která je určená pro každého, který má rád zábavu a nové zážitky.

Escape game

Úniková hra vznikla už před nějakou dobou a její oblíbenost raketově vzletěla. Lidé ji chtěli hrát po celém Světě a vznikalo stále více center, kde si hru můžete zahrát. Hra má vždy jiný příběh, aby si člověk mohl zahrát pokaždé jiný děj a užil si vždy jinou zábavu. Hra se dá hrát od dvou lidí až po 5 lidí, kteří dohromady tvoří tým. Ti mají za úkol, rozluštit celou záhadu únikové hry a dostat se v časovém limitu na konec hry, dřív, než vyprší čas. Během hry budete řešit spoustu hádanek, hledat indicie, rozebírat rébusy a také bude zapotřebí týmová práce a chuť hrát. Nemusíte však být nějaký inženýr, nebo vědět, abyste hru správně dokončili. Bohatě Vám bude stačit selský rozum, rychlé reakce a také zvědavost.

Escape game

Úniková hra většinou trvá 90 minut a musí jí společně dokončit daný tým. Hra se většinou hraje od 15 let věku, nebo v doprovodu dospělého. Samozřejmostí je, že hru můžete zaplatit i kartou. Úniková hra je také dokonalým dárkem na narozeniny, nebo na Vánoce. Pořádají se zde školní zájezdy, narozeninové oslavy, nebo firemní akce, či rozlučky se svobodou. Zkrátka se zde dá pořádat cokoliv, pokud má člověk chuť na zábavu.

Pokud tedy hledáte vhodný dárek na Vánoce, nebo na narozeniny, tak vyzkoušejte právě únikovou hru. Zaručeně Vás tato hra nezklame a určitě zkusíte i jiné únikové hry ve Vašem okolí. Proto neváhejte a objednejte si termíny, dokud jsou volné.

sphy.cz