Moderní skladovací techniky


V současnosti tomu tak již delší dobu nebývá. Alespoň ne tam, kde se používá sasi Schoellerallibert.com. Nenechte se zmýlit složitostí sousloví, je to totiž zároveň odkaz, ke kterému se ještě vrátíme.

V dnešní době jsou sklady plné stále, tak jako kdysi, jen je tam práce o hodně snazší. Pokud tam pracuje člověk a ne robot, nemusí se již tolik dřít a tahat s těžkými bednami. Moderní systém Sasi 4.0. totiž tuhle práci o hodně usnadní. Hlavně třeba tím, že jej tvoří stohovatelné bedničky, které na rozdíl od těch starých několika kilogramových váží jen několik deka, a přitom mají stejnou nosnost. A obrovské plus pro ně, jsou stohovatelné.

prázdný sklad

Pokud nepřesypete, jdou krásně skládat jedna na druhou. Že to znamená spoustu ušetřeného místa je nasnadě. S těmito bedničkami, správněji řečeno přepravními kontejnery, je práce snadnější, a hlavně pohodlnější není snad třeba ani psát. A navíc se s jejich příchodem bude zcela jistě měnit i sklad jako celek. Bude se vše postupně robotizovat a digitalizovat. Zatím více než polovinu práce by měli zvládat automaty, a tak se skladiště bude plnit a vyprazdňovat nejméně třikrát rychleji. To vše pak bude přecházet v plně automatizovaný systém.

muži ve skladu

A v něm budou tam a zpět putovat přepravní kontejnery o různých velikostech. Již nyní si je můžete nakoupit pro svou firmu, nebo společnost. Pokud například pěstujete, nebo jen přeprodáváte zeleninu, bude tohle pro vás ta nejlepší volba. Ano, samozřejmě, že mají tyto kontejnery certifikát pro přepravu potravin, jinak by asi ani nesměl na svět. Jsou to přece právě potraviny, které se přesunují nejvíce. A nyní se dostáváme ke slibu ze začátku článku, totiž tomu, co s tím odkazem tam uvedeným. Nu, co se dělá s odkazy, klikněte na něj. Dostanete se tak na webové stránky firmy, kde se dozvíte všechno ostatní a také zde již můžete zboží objednat.

sphy.cz