Dovolená v Bratislavě? Proč ne!


Bratislava je hlavní a největší město Slovenska a rozkládá se na obou březích Dunaje. Velká výhoda je, že se zde snad velice jednoduše domluvíme.
 bratislavský hrad
Památky a zajímavá místa
 
I zde najdeme velké množství zajímavých míst a můžeme zde strávit krásnou dovolenou. Mezi ně patří například: Bratislavský hrad (je soubor v historickém areálu, hrad byl roku 1961 vyhlášen Národní kulturní památkou Slovenské republiky), Devín (zřícenina hradu), Katedrála svatého Martina (nachází se v historické části a je nejvýznamnějším a největším kostelem v Bratislavě), Michalská brána (je bývalá brána bratislavského městského opevnění nacházející se na Starém Městě), Primaciální palác (je klasicistní budova), Stará radnice (historická budova na Hlavním náměstí v Bratislavě a patří mezi nejstarší budovy), Slovenské národní muzeum, Slovenské národní divadlo (jedna z nejvýznamnějších kulturních institucí Slovenska), Maximiliánova fontána (renesanční kašna nacházející se na Hlavním náměstí v bratislavském Starém Městě), Čumil (jedna z nejznámějších soch v Bratislavě v centru města. Jejím autorem je Viktor Hulík.), Bratislava City Museum.
bratislava v noci
 
Zábava v Bratislavě
 
Můžete navštívit různé bary a kluby a udělat si příjemný večer. Jsou to například kluby: UN:LMTD Club, Konzerva Cafe a Coctail bar, La Fiesta, Nu Spirit Club, KC Dunaj, Harley Saloon. Rozhodně si každý najde to své. Můžete navštívit samozřejmě i různé restaurace a atrakce.
 
Ubytování
 
Ubytovat se můžete v hotelu, hostelu. Lze využít i velice luxusní ubytování s mnoha se snídaní a další služby v ceně. Záleží čistě na vás, kolik jste ochotni zaplatit. Rozhodně se vyplatí investovat peníze a užít si klidu.
 bronzová socha
Rozhodně se do tohoto města vydejte. Máte mnoho možností, které lze využít a jak se zabavit. Můžete si určitě zvolit, co je vám milé. Můžete navštívit i ZOO v Bratislavě, kterou najdete na ulici Mlynská dolina 1 A, 842 27, Bratislava. Přeji všem příjemně strávenou dovolenou v hezkém městě. Taky nezapomínejte, že se v Bratislavě platí v eurech. Odvezete si mnoho zážitků a vzpomínek s rodinou. Krásnou cestu!

sphy.cz